Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas
Medyczne Pociski
 
MISJA
Misją Medycznych Pocisków jest wniesienie optymizmu w świat medyków. Realizujemy to zarówno poprzez naszego fanpage'a Medyczne Pociski, gdzie regularnie dodajemy materiały poprawiające humor medykom (nie lubisz? polub!) jak i poprzez koszulki, kubki i przeróżne gadżety, które znaleźć możecie na tej stronie.
 
PRODUKTY
Staramy się, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Na bieżąco uaktualniamy bazę produktów. Jeśli jest coś, co chciałbyś aby się u nas pojawiło a tego nie ma - pisz:  sklep@medycznepociski.pllaskdjksal
 
DLA KOGO?
Zapraszamy studentów kierunków: lekarski, stomatologia, pielęgniarstwo, fizjoterapia, położnictwo jak również lekarzy, pielęgniarki czy licealistów - biolchemów :)
 
POLITYKA FIRMY
Wasze zadowolenie jest dla nas sprawą pierwszorzędową. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia realizować jak najszybciej dostarczając wam produkty najlepszej jakości. Nasze projekty są unikalne i niepowtarzalne, dostosowane dla medycznego półświatka, jak również plastyczne - jeśli chciałbyś dokonać specjalnej zmiany w jakimś produkcie lub poszukujesz projektu na zamówienie - napisz, na pewno się dogadamy.
 
PYTANIA? 
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@medycznepociski.pl lub telefonicznie pod numerem +48.519643689.

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy dużo uśmiechu!

Załoga sklepu
Medyczne Pociski

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl