Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W przypadku kiedy nie otrzymasz takiego maila - warto sprawdzić folder "spam". Realizację rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu płatności za zamówienie. Na bieżąco informujemy o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Produkty, które posiadamy zazwyczaj posiadamy "od ręki". Może się jednak zdarzyć, że dany produkt musi być sprowadzony - na przykład przy braku danego rozmiaru koszulki.

Stąd wynika też termin wysyłki - 5 dni to czas maksymalny, który jest wymagany na skompletowanie zamówienia. Często jednak wysyłamy Wasze zamówienia szybciej, staramy się również zawsze w miarę możliwości sprostać waszym prośbom o szybszą wysyłkę, np. prezent urodzinowy "last minute"

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Paczkomaty dostarczają przesyłki zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. (przy czym 97% przesyłek dostarczanych jest kolejnego dnia, zarówno w soboty jak i w niedziele)

» koszt dostawy

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl